Натуральна тканина – гармонія та здоров’я

Не дарма кажуть що натуральна тканина – гармонія та здоров’я. Адже тканина, з якої пошита постільна білизна, має великий вплив на енергетику людини.

Натуральні волокна вібрують на різних частотах.

Вібрації тканини взаємодіють із енергетичним полем людини. Наприклад, вовна зігріває, надає тепло та материнську енергію, захищає, працює на частоті серцевої чакри.

Бавовняна, лляна, конопляна тканина – пов’язані з природою, поєднують нас із земною енергією.

В залежності від того, з якої тканини (склад ниток, покраска, спосіб обробки волокон) пошита постільна білизна, такою енергією наповнюється людина під час сну.

Ми вимірювали вібрації бавовни і виявили, що вібрації цієї тканини у декілька разів вищі за вібрації людини – 400 одиниць проти 70

Тому бавовняна тканина підвищує вібрації людини і позитивно на неї впливає.

4еDream – постіль, яка надає Вам сил та допомагає бути в своєму потоці.

Натуральна тканина – гармонія та здоров’я.

Завдяки відмінній якості за невисоку вартість тканина сатин ідеально підходить для пошиття одягу та постільної білизни.

Технологічно сатин виготовляють шляхом подвійного переплетення бавовняних натуральних ниток. Одержуване полотно досить щільне, і має шовковисту структуру і глянсовий блиск.

Щоб підвищити міцність сатину і стійкість фарбування, в процесі виготовлення використовується технологія мерсеризації.

Ця операція полягає в зануренні бавовняного волокна спочатку в розчині лугу, а потім – в суміші кислоти. У процесі такої обробки підвищується міцність волокон.

Готові вироби виглядають розкішно! І тривалий час залишаються в первісній формі зберігаючи яскравість забарвлення 4e.spot в facebook

В 4espot ви можете купити готовий комплект постільної білизни будь-якого кольору, або замовити свій індивідуальний розмір в розділі ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

РЕКОМЕНДОВАНІ