Простирадло на резинці. Як прасувати і складати.

Простирадло на резинці. Як прасувати і складати. Прасувати або не прасувати постільну білизну – питання спірне і кожен вирішує його сам. Простирадло на резинці можна зустріти у будь-кого. Це практичний і зручний елемент постільної білизни. За рахунок резиночки по краях простирадло міцно фіксується по матрацу. Спати на ній одне задоволення. але хто все – таки віддає перевагу правсуванню білизни, скаржиться, що гладити простирадло на гумці – суща мука. Так, простирадло НЕ розправити на прасувальної дошки. Але! Можна надіти на матрац і потім пропрасувати!

Але навіть після того як простирадло на гумці разглажене, виникає питання: як її тепер скласти?

Є кілька варіантів, як скласти простирадло на гумці.

Як прасувати і складати. Простирадло на резинці. Перший спосіб:

Вивернути, взятися за коротку сторону, помістити пальці в кути і розпрямити. Тепер один кут вкласти в інший, простирадло повинне вивернуться. Теж зробити з другою парою кутів. Далі складати на рівній площині – на столі, підлозі або ліжку. Покласти рівно заготовку, з одного боку буде згин посередині простирадла, з іншого боку стягнуте гумкою.

Як прасувати і складати. Простирадло на резинці. Другий спосіб:

Кути розкласти максимально рівно, при цьому стягнуті борти будуть лежати всередині – на площині тканини. Зовсім рівно вони лежати не будуть, та це й не обов’язково, головне їх розправити. Тепер потрібно взяти довгий бок зі стягнутим гумкою краєм і приблизно на таку ж ширину загнути до середини по всій довжині. Назустріч йому смугою загнути рівний край. Вийде довга смуга втричі складена. Тепер загинаємо обидва краї до середини і ще раз складаємо навпіл.

Простирадло на резинці. Як прасувати і складати
Простирадло на резинці. Як прасувати і складати

Маленькі хитрощі про простирадло на гумці, як гладити і як складати – ми розібрали.

А якщо не хочете морочитися зі складанням, то ось наш лайфхак: Згорніть простирадло в рулон! 4e.spot в facebook

В 4espot ви можете купити готовий комплект постільної білизни будь-якого кольору, або замовити свій індивідуальний розмір в розділі ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

РЕКОМЕНДОВАНІ