Рекомендації по догляду за постільною білизною.

Рекомендації по догляду за постільною білизною – важлива інформація для кожного. Щоб постільна білизна прослужила довго, зберігши яскравість фарб, міцність і шовковистість, необхідний правильний догляд!

Як правильно прати

Міняти постільну білизну краще щотижня. Взимку можна рідше – раз в 10-14 днів. Не рекомендуються прати при температурі вище 40 градусів, переважно вибирати делікатний режим.

Нова білизна з бавовни необхідно перший раз випрати в прохолодній воді. Темні матеріали володіють надлишком фарбувальних речовин. Вони можуть бути видалені тільки за допомогою ручного прання.

Перед тим як складати вироби в пральну машину їх необхідно вивернути навиворіт: це дасть можливість почистити і шви. Кнопки, гудзики і блискавки рекомендується застебнути.

Перед пранням розподіліть білизну за кольором і температурним режимам. Вибирайте пральний порошок з мінімальним вмістом відбілюючих компонентів.

Постільна білизна з натуральних тканин небажано прати разом з виробами з поліестеру або іншого синтетичного матеріалу. Білизна втратить ніжність і м’якість!

Барабан пральної машини слід заповнювати на 50%. Це забезпечить легке полоскання і віджимання постільної білизни, і як наслідок ефективну, дбайливе прання.

Як сушити

Білизна необхідно сушити відразу після прання. При використанні машинної сушки важливо дотримуватися делікатного режиму. Якщо постільна білизна сушиться під прямими сонячними променями, то слід вивернути навиворіт.

Як прасувати

Простіше гладити постільну білизну злегка вологою. Якщо виріб має вишивку, то його краще вивернути на виворітну сторону.

Всі вироби з натуральних тканин після прання можуть давати усадку від 2% до 6%, це заздалегідь враховано в розмірах. 4e.spot в facebook

В 4espot ви можете купити готовий комплект постільної білизни будь-якого кольору, або замовити свій індивідуальний розмір в розділі ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Рекомендації по догляду за постільною білизною для вас підготували наші майстрині.

З любов`ю до вас, команда інтернет-магазину 4espot.

РЕКОМЕНДОВАНІ