Як зберегти яскравість постілі?

Новий комплект постільної білизни перед використанням випрати в прохолодній воді на делікатному режимі або вручну. Це дозволить максимально зберегти забарвлення.

Перед кожним пранням наволочку і підодіяльник вивертають.

Безпосередньо перед пранням постільну білизну сортують, відділяючи натуральні тканини від синтетичних, за кольором та по температурному режиму. Якщо цього не робити, то виріб з натуральної бавовняної тканини втратить свою м’якість і ніжність.

Для прання кольорової постільної білизни рекомендується використовувати засоби без вмісту хлору.

Особливого догляду вимагає постільна білизна з шовку. Її слід прати в режимі делікатного прання або вручну і перед використанням обробляти антистатиком. Не в якому разі не використовувати засоби для виведення плям,що містять хлор. У воду для полоскання додавати кондиціонер, і при віджиманні не скручувати.

У загальних правилах по догляду за постільною білизною рекомендовано міняти раз на тиждень. В такому випадку можна прати на делікатному режимі, що значно збільшить термін служби.

Бавовну можна прати при будь-якій температурі і користуватися універсальними миючими засобами. Може дати незначну усадку.

Якщо виробник не вказує обмежень щодо прання, то краще вибирати температуру 40 – 50ºС. Цього достатньо щоб знищити мікроби. Якщо барабан в пральній машині не перевантажувати, то постільна білизна буде пратися в дбайливому режимі.

Сушити краще відразу після прання, для цього можна використовувати сушильну машину, вивішувати білизну на сонце або на мороз. Якщо білизна сушиться на сонці, то краще робити це в вивернутому стані, щоб захистити фарби від вигорання.

Гладити постільну білизну з натуральної бавовни краще з лицьового боку, коли тканина ще злегка волога. 4e.spot в facebook

В 4espot ви можете купити готовий комплект постільної білизни будь-якого кольору, або замовити свій індивідуальний розмір в розділі ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

РЕКОМЕНДОВАНІ